Novosadski poslodavci mogu da konkurišu na upravo raspisanom javnom pozivu za dodelu subvencije (de minimis) za otvaranje novih radnih mesta u iznosu od 250.000 dinara po jednom radnom mestu.
Čak pet nagrada je u Novi Sad donela predstava "Ko je ubio Dženis Džoplin?" sa 23. Međunarodnog festivala pozorišta Teatar fest "Petar Kočić" 2021. u Banjaluci.
Aktuelna novosadska vlast uporno i bezobzirno nastavlja da odvaja grad od građana i prilagođava ga isključivo ličnim interesima, poručuje "Akcija progresivne Vojvodine".
Novosadska policija podneće krivičnu prijavu protiv vozača kombija koji je jutro u pešačkoj zoni, u centru grada, pregazio pešaka, saznaje nezvanično 021.rs.
Omladina Stranke slobode i pravde pokušala je sinoć, na Varadinskom mostu, da postavi transparent širok 40 metara sa porukom da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić diktator.